
Soukromí si střežím jako pes
Sousedka se na mě trochu zlobí. Bude to kvůli zástěně, kterou jsem rozdělila společný balkón na dva privátní balkóny. Vzpomínáte? Už jsem tady o tom psala. I když je sousedka… Číst dále »Soukromí si střežím jako pes
Zápisky introuše. Můj blog, můj život. My life, deník. Jak to jde. Průsery a výhry. Moje cesta, kronika introverta, saská náplava. Kudrhaltka

Sousedka se na mě trochu zlobí. Bude to kvůli zástěně, kterou jsem rozdělila společný balkón na dva privátní balkóny. Vzpomínáte? Už jsem tady o tom psala. I když je sousedka… Číst dále »Soukromí si střežím jako pes

Každých čtrnáct dní jezdíme pomáhat Méďovo rodičům. Obstojně dávám, že je to správný. Že čas věnuju lidem, kteří mě přijali do rodiny. I po všech šarádách, co jsme s Méďou… Číst dále »Když své emoce musíš držet na řetězu

Jsem nevděčnej parchant. Dva dny jsem se nemohla hýbat. Frajeřinky s otevřenými okny v autě. Chození naboso na balkón. (Posiluju imunitu.) Při mínus 2 stupních v tričku s Hugem vyčůrat.… Číst dále »Štěstí je i to, že si sama navlékneš spoďáry

Introuš a jeden dlouhej společnej balkón pro dva byty. Přepažený bílou plastovou napodobeninou plůtku. Spíš pitoreskní symbol oddělení prostoru, než aby něco skutečně přepažoval. Je to stejný, jako kdyby s… Číst dále »Introvert a společný balkón

Mamince by dnes bylo 89 let. Milovaná Fany…Posílám nahoru pohlazení.Neměla jednoduchý život.To, co unesla, by porazilo stádo slonů.To, co vydržela by dokázalo smést mrakodrapy.To co prožila, by jinde vyplavilo oceán bolesti.… Číst dále »Díky, mami

Patří ke každoroční tradici zastavit se na začátku nového roku a zmapovat, jakými proměnami jsme za těch dvanáct měsíců prošli. Zpětně si promítnout celou roční cestu. Všechny odbočky, odpočívadla, křižovatky,… Číst dále »Nový rok 2024: Abychom sebe v sobě našli

Bývám občas jako rozbuška. Srším zlobou, třískám věcmi a v podstatě bych sama sebe nejraději odpálila na nějakou jinou planetu. Jde o stav ohrožení pro všechny kolem. Rozumějte, k tomu, abych… Číst dále »Jako rozbuška

Jsem introvert. Alespoň v obecné rovině. A pevně doufám, že v hloubi mé podivínské duše nevězí nějaká děsivá anomálie, jako třeba v Normanovi ve filmu Psycho. Jsem jako milióny dalších… Číst dále »Jsem introwert

Milá Sally… Píšete mi: Co se děje? Nikde nic a klid jako před bouří. Jestli se máte bát, že Dezert skončil. Měsíc pomalu nic. Ani čárka, safra… Moji milí, dělo… Číst dále »Stěhování III. Nebude lepší škrtnout sirkou?

Ptáci roztáhnou křídla a letí My se přemisťujeme. Obtěžkaní minulostí, vzpomínkami a krabicemi věcí. Těch důležitých i těch, o kterých si myslíme, že jsou důležité. Taháme je z místa na… Číst dále »Stěhování II. Užívat si let